Свържете се с нас

България

Ралица Паскалева: Приключих с „Игри на волята“

Оттеглянето на двамата дългогодишни водещи на „Игри на волята“ – Димо Алексиев и Ралица Паскалева, вече е неоспорим факт. След като стана ясно, че актьорът е бил отстранен от предаването заради проблемите си с алкохола, неговата екранна половинка също е аут, разкри самата тя.

В личния си социален профил в Инстаграм тя премахна от биографията си статута на водещ на „Игри на волята“, който бе актуален през последните 4 години.

Според информация на Intrigi.bg решението Ралица вече да не е сред водещите на предаването не е на продукцията, а лично нейно. Актрисата избрала да бъде съпричастна с напускането на Алексиев и отказала да си партнира с друга фигура.

„Да изляза на арената до друг водещ, след като с Димо сме преминали през толкова много за последните 4 години, за мен би било предателство“, споделила Паскалева пред свои колеги в Нова ТВ.

Тя отказала да подпише договора за следващия сезон, а от продукцията вече търсят новото лице на нейно място.

Припомняме, че дебютът на „Игри на волята“ бе излъчен през 2019 г. с водеща Александра Сърчаджиева. Тя се задържа само един сезон, след което бе сменена от дуото Димо Алексиев и Ралица Паскалева. На 12 ноември 2024 г. Димо бе арестуван заради шофиране в нетрезво състояние. Фактът, че това не е първото му подобно провинение, предизвика широк негативен обществен отзвук и принуди продукцията да се раздели с водещия.

Даниел Каменов е с богато портфолио от статии, интервюта и анализи, той се утвърди като достоверен източник на информация и задълбочен коментатор на актуалните събития. Даниел работи неуморно, за да предоставя на читателите си най-актуалната и надеждна информация.

---

България

Мими Иванова вдигна голям купон за 78-ия си рожден ден

Със специално четиристепенно турско меню, изискани напитки, много българска музика, танци и песни Мими Иванова отбеляза своя 78-и рожден ден. Тържеството, организирано от мениджъра ѝ Евгени Боянов, събра приятели, колеги и почитатели, които направиха вечерта още по-специална.

Сред гостите, които се присъединиха към празника на легендарната изпълнителка на „Майчице“, бяха редица обичани имена от българската музика и театър. Елвира Георгиева, попфолк звездата Нелина, Благовест Аргиров, Силвия Кацарова, Катя Близнакова, Мустафа Чаушев, аранжорът Петър Алексиев, Марина Арсенова и Александър Мутафчийски от Музикалния театър бяха сред тези, които дойдоха да поздравят примата на естрадата.

„Моят рожден ден беше преди Нова година – на 28 декември, но реших да го отпразнувам сега, за да започна годината с хубаво събиране с добри хора“, сподели неостаряващата Мими, чийто чар и усмивка озариха вечерта.

До нея неотлъчно беше съпругът ѝ, композиторът Развигор Попов, който наскоро е преминал рутинни медицински процедури. „Той се справя добре, след като претърпя интервенции“, разказа певицата за половинката си, с когото споделя не само живота, но и сцената.

84-годишният композитор не спря да показва обичта си към Мими – държеше ръката ѝ, танцуваха заедно, а при изпълнението на „Вълкът и козлетата“ дори се скри под покривката на масата в знак на добро настроение.

Катя Близнакова беше сред първите, които поздравиха рожденицата. Тя сподели топли спомени от работата си с Мими и разсмя гостите, имитирайки изпълнители от българската естрада, включително и Лили Иванова.

Мустафа Чаушев също разказа забавни моменти от миналото: „Помня Мими от първия ни випуск на естрадния отдел. Тя беше едно малко момиче с огромен глас. Ходеше с Астор. Веднъж в Чирпан с Астор почти се сбихме, защото той мислеше, че имам тайни намерения към Мими. Е, разбрахме се, Бог да прости, Астор“.

Благовест Аргиров впечатли публиката с изпълнението на „Как си ти“, а Силвия Кацарова поздрави рожденицата с „Обещай ми“.

Тази година Мими Иванова и Развигор Попов ще зарадват публиката с концерт на 9 април в зала 1 на НДК. Специални гости ще бъдат Васил Найденов, Веселин Маринов, Орлин Горанов, братя Аргирови и Виктор Калев.

---

България

Много се изложи, зрители спират да гледат „Черешката на тортата“ заради нея

Фолкпевицата Татяна изненада в „Черешката на тортата“ с големите си претенции за пореден път. Първо чалгарката не знаеше какво означава подправката пащърнак, а след това не хареса нито салатата, нито основното ястие на Симона Халачева. Актрисата се вихреше преди дни като шеф готвач в предаването.

Подобни претенции певицата имаше и към Даниел Пеев – Дънди предната вечер, когато именно тя му даде най-ниската оценка.

Хиляди зрители са истински възмутени от поведението на певицата:

„Истински съм изумена защо е тая очевидна гавра с тези участници, които зрителите харесват?! Всеки път има участник, който се държи гадно и неучтиво, мисли се за “голямата работа“ и понеже дава умишлено ниски оценки, накрая печели плакета.

Не мислите ли, че има нещо гнило в “Черешката на тортата“? Аз гледам, за да се развличам, а не да се гневя и повече няма да си причинявам тези емоции“, написа зрителка, чието мнение обобщава масовото недоволство на хората срещу въпросната Татяна-.

plovdiv24.bg

---

България

Ето го мъжа на Зейнеб – Стоян Балевски, който й осигурява лукса, в който живее от години

Новата водеща на „Преди обед“ Зейнеб Маджурова показа мъжа, който й осигурява лукса, в който живее от години. Официалният инстаграм профил на Стоян Балевски не е активен от години и е трудно да срещнеш негови снимки в интернет, припомня Хотнюз.

Въпреки че вече му роди три дъщери, Стоян, който има брак близнак, все още не се е бракувал за туркинята. Той обаче й осигурява висок стандарт на живот, но заради бизнеса си прекарва много време във Великобритания, къдего живее и брат му. Двамата се срещат преди 10 години.

Запознават се чрез общи приятели. Макар да се познават известно време, след години попадат в една компания, където се преоткриват. След като той вече е в живота й, тя става по-балансирана, признава самата Зейнеб. Двамата категорично отказват да покажат дори силуета на трите си щерки, затова водещата на „Преди обед“ споделя само кадри на луксозния си дом. В него тя посрещна семейството на продуцента Андрей Арнаудов на Нова година.

„Вярвайте в мечтите си и ги превръщайте в цели! Само тогава невъзможното става възможно. Щастлива и споделена 2025 година!“, написа Маджурова към издайническото видео.

Зейнеб за пръв път показа симпатичния си мъж-Снимка - За Жената

Източник: https://sos-bg.eu/

---

Trending

This site is protected by wp-copyrightpro.com