Connect with us

България

Майка на бебе Koвид: Къде е терористът Мангъров, за да поеме отговорност за лъжите?

Published

on

Къде е терористът Мангъров, за да поеме отговорност за десетки такива случаи и
за лъжите си и къде са здравните власти?, пише в профила си в социалните мрежи
младата майка Ива Чичанова.

„Дойде и моят сблъсък с Ковид! Докопа най-беззащитното съкровище у дома – бебенцето!
Нека всички, които лъжат, че децата го карат леко, да дойдат в Инфекциозна болница
да видят колко им е леко…..И факти – с ваксините, които имам, карам ковид с
лека хрема и нищо друго. Слава Богу, че мога да се грижа за бебето в този труден
за него момент.

Почвам много, ама много да се дразня от глупостите, които дрънкат за ваксините,
без да си имат идея за какво става въпрос и да се правят на лекари и учени. Благодарение
на слабоумното средновековно общество сме в това тъпо положение и няма да излезем,
защото Ковид повтаря и то също тежко….

Къде е сега Мангъров да ми лекува детето? Блещи глупости по телевизиите, за политическа
изгода, а негови колеги изнемогват да спасяват животи.

P.S.

В отделението тук всички пациенти са неваксинирани, а за тях се грижат ваксинирани
близки и персонал…..Вие от коя част искате да бъдете?“

Източинк: /action-newsbg.eu

Continue Reading

България

Сензационна мълва за Ружа Игнатова след смъртта на Геле пусна журналист от Нова ТВ

Published

on

Единият от популярните като Братя Галеви – Ангел Христов-Геле, който заедно с Пламен Галев напуснаха страната, след като бяха осъдени за организирана престъпна група, е влязъл в България, но малко след това е бил покосен от инфаркт. Тази новина гръмна преди дни, а от тогава мистериите около случилото се се заплитат.

Кога е влязъл Геле в България? Как е направил това? Жив ли е бил или трупът му е прекаран през границата – все въпроси без отговор.

Мнозина обаче са възмутени как така издирван с червена бюлетина на Интерпол се подвизава необезпокоявано в България.

Именно по този повод, а и не само, журналистът от Нова ТВ Благой Цицелков хвърли бомба, свързана с издирваната по цял свят криптокралица Руже Игнатова.

Благой Цицелков

„А някой сещал ли се е да провери дали Ружа Игнатова просто не си е вкъщи?“ – написа Цицелков в личния си фейсбук профил.

Continue Reading

България

Виждали ли сте го? Митко изчезна безследно преди дни, а майка му… СНИМКИ

Published

on

Издирват Димитър Светлинов Петков от Каолиново, пише GlasNews.bg. Димитър е в неизвестност от няколко дни.

Майка му е заявила пред семейни приятели, че последно е бил облечен с дънки и тениска, но може и да е с риза.

Изчезналият има татуировка отляво на врата. Не се съобщават годините на издирвания.

„Уважаеми приятели, наш семеен и голям приятел на сина ми е в неизвестност от няколко дни.

Притеснени и загрижени сме за него и затова моля, ако някой има информация за Митко, да ми пише на лични съобщения, а аз ще предам на семейството му“, това написа Стефка Димитрова в социалната мрежа Фейсбук.

В друга публикация в мрежата се отбелязва, че Димитър Петков носи очила.

Ако имате информация за местонахождението на мъжа, подайте сигнал в най-близкото Районно управление на полицията, или на спешния тел. 112.

Continue Reading

България

Майка от Пазарджик пропищя: Учители карат детето ми да си разкопчава горнището!

Published

on

Майка от Пазарджик съобщава за неуместно поведение от служители на ЕГ „Бертолт Брехт“ към дещеря й, която учи там.

По думите й в гимназията “ са карали да си разкопчава горнището, за да покаже с каква блузка е отдолу“.

„Племенницата ми преди малко се прибра от въпросното елитно училище Езиковата Гимназия. Детето са го карали да си разкопчава горнището, за да покаже с каква блузка е отдолу, и дали блузката и е натъпкана в дънките.

Аз съм родител и ще съдя до дупка ако това се случи и на моето дете! Разбирам и съм съгласна за ред, дисциплина и правилник, но това започва да преминава границите на нормалното и разумното!

Ами вие Господа от Езикова Гимназия „Бертолт Брехт“ утре може да поискате и панталоните да си разкопчаят. Потресена съм от ситуацията, която се е създала и е абсолютно недопустима!

Госпожо директор ще се обърнем и писмено към Вас и ако трябва и чрез медия, няма да позволим да скверните и разголвате децата ни, трябва да знаете до къде е границата на нормалното!„, пише разгневено Дима Алексиева.

Част от потребителите подкрепиха майката, а други посочват, че може би е имало причина за проверката.

„Аз съм учила в ПГИМ, била съм свидетел как едно прилично облечено момиче с раничка влиза в тоалетната на училището и излиза като чалга певица. За да проверят какво има под горнището на момичето, значи си е имало причина“, отбелязва Спаска Велева.

„Училището има дрескод и всички ученици са длъжни да го спазват. Разкопчавайки горнището, отдолу трябва да има тениска или риза. Няма униформа с горнище и отдолу по сутиен за да твърдите, че са я разголвали!

Ами нали като им стане топло, те сами ги свалят тези горнища и без учителска намеса. Не само във въпросното училище и не само в Пазарджик или само в България, навсякъде се следи за носенето на униформа в училище!

Друг е въпроса, че българският ученик няма респект нито към учител, нито към директор! И то благодарение на точно таковива разсъждения, като вашите!“, контрира Надежда С. blitz

Continue Reading

Trending

This site is protected by wp-copyrightpro.com